Tutvustus

Ettevõttest

Läigestav Poleerimine on ettevõte, mis kasvas välja hobist ja kirest autode vastu. Autode poleerimisega on tegeletud juba üle 5 aasta, tehes seda alguses vaid isiklikuks tarbeks. Avalikult pakume teenust alates 2018 kevadest. Kasutame enda töös kvaliteetseid tooteid ja masinaid nagu näiteks Rupes poleerimismasinad  ja Gyeon Quartz keemia.

Ettevõtte nimi sai valitud Läigestav Poleerimine, kuna esialgu nägime turul vajadust natuke odavama poleerimise teenuse järgi kui seda on süvapoleerimine. Tänaseks pakume taastavat poleerimist mõistliku hinnaga läigestamise asemel.  Muidugi teostame ka süvapoleerimist tõsistematele hobiautodele, taastamise eesmärgil või ka igapäevasõidukitele.

Kirjutage või helistage ning leiame parima lahenduse teie sõidukile!

TEENUSTEST

Läigestav poleerimine – enamasti tehakse ühe pastaga ning see eemaldab pesust ja kuivatamisest tekitatud jäljed, ehk kergemad kriimud. Algul piisas klientidele sellest, kuid mida aeg edasi seda paremat tulemust soovitakse.

Täna teeme siis põhiteenuseks taastavat poleerimist kahe pastaga, et tulemus oleks palju parem. Kõigepealt lõikame agresiivsema pastaga suuremaid kriime, mis on poleeritavad ning seejärel peene pastaga viimistleme eemaldades  tekkinud “udu” ja muud lõikjäljed, mis annab suurepärase läike auto värvile. Lõpuks katame püsivahaga Mequiars Ultimate Wax (kuni 3 kuud kestvus) või keraamilise kaitsega Gyeoni tooteid kasutades.

Teenus eemaldab värvi pinnalt klassikalised kergemad kriimud, mis on pesust ja hõõrdumisest tekkinud, parklas uksega saadud jäljed, mis pole krundini vigastatud, linnu väljaheited (mis pole lakist läbi söönud), putukate jäägid jms. Peale seda on ka vana auto värv, uue väljanägemisega.

Õigete pesuvõtetega võib tulemus kesta aastaid peale poleerimist. Kindlasti vältige harjapesu ja eelistage käsipesu näiteks meie partneri juures CarStyle Pesulad.

PÕHJALIK POLEERIMINE

Teostame ka autode põhjalikku poleerimist, et auto oleks uueväärne. Täpsemaks infoks võtke ühendust, vaatame sõiduki koos üle ning otsutame, mis on parim lahendus teie soovitud tulemuse saamiseks.

ÜKSIKU DETAILI POLEERIMINE

Pakume üksiku detaili poleerimist juhul kui olete ainult stange kergelt ära kriipinud ja soovite seda viga eemaldada. Alati see ei õnnestu 100% kuid nagu allolevalt pildilt näha võib ka üsna lootusetuna paistvaid detaile saada oluliselt paremaks.

Iga sõiduk on erinev ning enne kui töödele lõpliku hinna saab anda, peab sõiduki üle vaatama, baashindadega saate tutvuda meie hinnakirjas. Küsimuste korral helistage või kirjutage julgelt ja leiame Teile sobiva lahenduse.