Tutvustus

Ettevõttest

Läigestav Poleerimine on ettevõte, mis kasvas välja hobist ja kirest autode vastu. Autode poleerimisega on tegeletud juba üle 4 aasta, tehes seda alguses vaid isiklikuks tarbeks. Avalikult pakume teenust alates 2018 kevadest. Kasutame enda töös kvaliteetseid tooteid ja masinaid nagu näiteks Rupes, Meguiars ja Gyeon.

Ettevõtte nimi sai valitud Läigestav Poleerimine, kuna esialgu nägime turul vajadust natuke odavama poleerimise teenuse järgi kui seda on süvapoleerimine. Muidugi teostame ka süvapoleerimist, kui Teil selle järgi vajadus on.

Kirjutage või helistage ning leiame parima lahenduse teie sõidukile!

TEENUSTEST

Mis on  läigestav poleerimine ning milleks seda teha?

Läigestav poleerimine – enamasti tehakse ühe pastaga ning see eemaldab pesust ja kuivatamisest tekitatud jäljed, ehk kergemad kriimud. Meie aga teeme seda kahe pastaga, et tulemus oleks parem. Põhimõtteliselt on tegu taastavapoleerimisega ja valdav osa kriime, mis silma hakkavad saab eemaldatud.

Teenus eemaldab värvi pinnalt klassikalised kergemad kriimud, parklas uksega saadud jäljed ning pesemisest tekkinud hõõrumise jäljed, linnu väljaheited, putukate jäägid jms. Peale seda on ka vana auto värv, uue väljanägemisega.

Sobib ideaalselt müügiettevalmistuseks või lihtsalt heas korras auto välimuse värskendamiseks ja kaitseks. Kaitseks kantakse autole kvaliteetne vaha, soovikorral lisatasu eest ka keraamiline kaitse, viimasel juhul soovitame enne teha autole süvapoleerimist kui antud sõiduk seda vajab. Teostame läigestavat poleerimist kahe erineva pastaga, mis annab kvaliteetsema tulemuse!

Õigete pesuvõtetega võib tulemus kesta aastaid peale poleerimist. Kindlasti vältige harjapesu ja eelistage käsipesu näiteks meie partneri juures CarStyle Pesulad.

SÜVAPOLEERIMINE

Teostame ka auto süvapoleerimist, et auto oleks uueväärne ning valmis keraamilise kaitse peale kandmiseks. Täpsemaks infoks võtke ühendust, vaatame sõiduki koos üle ning otsutame, mis on parim lahendus teie soovitud tulemuse saamiseks.

ÜKSIKU DETAILI POLEERIMINE

Pakume üksiku detaili poleerimist juhul kui olete ainult stange kergelt ära kriipinud ja soovite seda viga eemaldada.

Iga sõiduk on erinev ning enne kui töödele lõpliku hinna saab anda, peab sõiduki üle vaatama, baashindadega saate tutvuda meie hinnakirjas. Küsimuste korral helistage või kirjutage julgelt ja leiame Teile sobiva lahenduse.

Täpsustav info.

Läigestav poleerimine on teenus, mis ei eemalda sügavaid kriime ning kahjustusi, mis vahel võivad vajada isegi värvimist. Sügavate kriimude eemaldamiseks on süvapoleerimine, juhul kui need on poleeritavad.

Seega meie teenus on teile sobilik, kui soovite autole anda värske ilme ja kaitsta värvi, kuid mitte kulutada liiga palju raha. Kui aga omate vanemat haruldast autot ja soovite orginaalvärvi taastada võimalikult heaks, siis saame ka seda teostada.

Iga sõiduk tuleb üle vaadata enne töö alustamist ja siis oskame öelda, millised kriimud jäävad ja millised on võimalik eemaldada. Kokkuleppel saab osadele detailidele teha ka süvapoleerimist, ning see hinda väga palju kallimaks ei tee.

Läigestav poleerimine sobib nii vanale kui uuele autole, lakitud kui ka lakkimata (pinnavärv) värvkattega autole.

 Tööpikkuseks sõltuvalt auto suurusest ja seisukorrast on kuni 12h läigestava poleerimise puhul. Täpne aeg selgub autot üle vaadates.

Kasutame enda töös ainult kvaliteetseid tooteid ja masinaid:

Mequiar’s, Gyeon ja Rupes.

Põhiteenus sisaldab:

– sõiduauto/maasturi põhjalik välipesu (pigi eemaldamine, spetsiaalse saviga sõiduki värvkatte puhastamine)
– kuivatamine suruõhuga
– mittepoleeritavate pindade kinnikatmine
– värvipinna töötlus vastavalt tellitud teenusele
– vahatamine püsivahaga

– kerge salongipuhastus tolmuimejaga ning armatuurilt jms. tolmu võtmine.
-klaaside puhastus seest ja väljast
 (väga määrdunud salongi puhastamine lisatasu eest kokkuleppel)
Lisateenused (pakume ainult siis kui autole on võetud põhiteenus):
-tulede poleerimine
-nahahooldus
-mootoripesu (kokkuleppel)
-keraamiline kaitse (Gyeon)