Tutvustus

Ettevõttest

Läigestav Poleerimine on ühemehe ettevõte, mis kasvas välja hobist ja kirest autode vastu. Autode poleerimisega on tegeletud juba üle 9 aasta, tehes seda alguses vaid isiklikuks tarbeks.  Kasutame enda töös ainult kvaliteetseid masinaid ja tooteid nagu näiteks Rupes poleerimismasinad, pastasid ning poleerpatju  ja Gyeon  keemia auto erinevate pindade kaitseks. Alates 2020 aastast oleme ka Gyeon sertifikaadiga CD0878 tunnustatud detailer.

Ettevõtte nimi sai valitud Läigestav Poleerimine, kuna esialgu nägime turul vajadust natuke odavama poleerimise teenuse järgi, kui seda on taastav ja süvapoleerimine. Tänaseks pakume taastavat poleerimist mõistliku hinnaga läigestamise asemel.

POLEERIMISEST

Läigestav poleerimine – enamasti tehakse ühe pastaga (üheetapiline poleerimine) ning see eemaldab pesust ja kuivatamisest tekitatud jäljed, ehk kergemad kriimud. Algul piisas klientidele sellest, kuid mida aeg edasi seda paremat tulemust soovitakse.

Täna teeme põhiteenuseks taastavat ehk kaheetapilist poleerimist , et tulemus oleks palju parem. Kõigepealt lõikame agresiivsema pastaga suuremaid kriime, mis on poleeritavad ning seejärel peene pastaga viimistleme eemaldades  tekkinud “udu” ja muud lõikjäljed, mis annab suurepärase kõrgläike auto värvile. Lõpuks katame Gyeon Cancoat keraamilise kaitsega (kestvus kuni 6 kuud) või keraamilise kaitsega Gyeoni Mohs (kestvus kuni 18 kuud)

Teenus eemaldab värvi pinnalt klassikalised kergemad kriimud, mis on pesust ja hõõrdumisest tekkinud, parklas uksega saadud jäljed, mis pole krundini vigastatud, linnu väljaheited (mis pole lakist läbi söönud), putukate jäägid jms. Peale seda on ka vana auto värv, uue väljanägemisega. Üldiselt on kriimu eemaldamise protset kuskil 80-90% kandis arvestades keskmist autode seisukorda, mis täna meie juures käinud on. Põhilised detailid mis kipuvad raskelt kahjustunud olema on stanged ja küljekarbid ning kapott. Nende kriimude ja poleeritavate vigastuste eemaldamise protsent on paraku 50-60% kandis tihtipeale, kuid on iga auto puhul väga erinev.

Õigete pesuvõtetega võib tulemus kesta aastaid peale poleerimist. Kindlasti vältige harjapesu ja eelistage regulaarset käsipesu meie juures (broneerige aeg).

PÕHJALIK POLEERIMINE

Teostame ka autode põhjalikku poleerimist, et auto oleks uueväärne. Täpsemaks infoks võtke ühendust, vaatame sõiduki koos üle ning otsutame, mis on parim lahendus teie soovitud tulemuse saamiseks.

ÜKSIKU DETAILI POLEERIMINE

Pakume üksiku detaili poleerimist juhul kui olete ainult stange kergelt ära kriipinud ja soovite seda viga eemaldada. Alati see ei õnnestu 100% kuid nagu allolevalt pildilt näha võib ka üsna lootusetuna paistvaid detaile saada oluliselt paremaks.

Iga sõiduk on erinev ning enne kui töödele lõpliku hinna saab anda, peab sõiduki üle vaatama, baashindadega saate tutvuda meie hinnakirjas. Küsimuste korral helistage või kirjutage julgelt ja leiame Teile sobiva lahenduse.